BIAŁY ŻAGIEL AGRO-TURYSTYKA , 84-100 Puck, Jaśminowa 15

BIAŁY ŻAGIEL AGRO-TURYSTYKA
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką

Pokój 3-osobowy z łazienką

Pokój 2-osobowy z łazienką

Pokój 1-osobowy z łazienką

BIAŁY ŻAGIEL AGRO-TURYSTYKA Dom zlokalizowany jest w odległości ok.2 km od Zatoki Puckiej, w willowej części Pucka. Oferujemy Państwu wypoczynek w warunkach o podwyższonym standardzie oraz bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Na parterze domu znajduje się przestronny, jasny i słoneczny salon z kominkiem, z niego wyjście na jeden z wielu balkonów znajdujących się w domu, z którego można zobaczyć osiedle okolicznych domów. Z korytarza wchodzimy do kameralnej,...

BIAŁY ŻAGIEL AGRO-TURYSTYKA

Dom zlokalizowany jest w odległości ok.2 km od Zatoki Puckiej, w willowej części Pucka. Oferujemy Państwu wypoczynek w warunkach o podwyższonym standardzie oraz bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Na parterze domu znajduje się przestronny, jasny i słoneczny salon z kominkiem, z niego wyjście na jeden z wielu balkonów znajdujących się w domu, z którego można zobaczyć osiedle okolicznych domów.

Z korytarza wchodzimy do kameralnej, nowocześnie pomyślanej kuchni połączonej z jadalnią, w której przemiła właścicielka serwuje pyszne śniadania.

Od wiosny do jesieni można rozkoszować się podczas śniadania promieniami słońca wychodząc na przestronny balkon z widokiem na ogród.

Na piętrze znajduje się 5 sypialni. Każda z nich posiada swój własny styl i urok. Na sufitach zamontowane są deski, nadające pokojom klimatu. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV i lodówkę. Od południowego – wschodu po północny –zachód znajdziecie Państwo w każdym z tych pokoi coś indywidualnego i niepowtarzalnego. W jednym widok na pobliskie elektrownie wiatrowe i doskonale komponujący się w krajobraz wiatraki, w innym wychodząc na balkon widok na okolicę, w jeszcze innym obudzi Państwa wspaniały wschód słońca.

Możecie Państwo odwiedzać nas z rodzinami, samotnie czy we dwoje, dysponujemy bowiem pokojami 1,2, 3 i 4 osobowymi.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 0
Liczba pokoi: 0
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Zdrowie i uroda
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!