Dworek pod Giewontem , 34-511 Zakopane, Rysulówka 33

Dworek pod Giewontem
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Apartament 6-osobowy

Cena zależna jest od sezonu.

Pokój 4-osobowy z łazienką

Cena zależna jest od sezonu.

Pokój 3-osobowy z łazienką

Cena zależna jest od sezonu.

Pokój 2-osobowy z łazienką

Cena zależna jest od sezonu.

Dworek Pod Giewontem jest ośrodkiem, który znajduje się w jednej z najbardziej znanych podhalańskich miejscowości – Kościelisko. Atutem miejsca jest jego lokalizacja. Budynek jest położony w malowniczej okolicy, która zapewnia wyjątkowy klimat. W położonej na parterze jadalni, wykończonej na wzór tradycyjnego domu góralskiego serwujemy doskonałe śniadania i obiadokolacje. Sala posiada kominek, który zapewnia miłą atmosferę. Dojazd do naszego obiektu nie...

Dworek Pod Giewontem jest ośrodkiem, który znajduje się w jednej z najbardziej znanych podhalańskich miejscowości – Kościelisko. Atutem miejsca jest jego lokalizacja. Budynek jest położony w malowniczej okolicy, która zapewnia wyjątkowy klimat.

W położonej na parterze jadalni, wykończonej na wzór tradycyjnego domu góralskiego serwujemy doskonałe śniadania i obiadokolacje. Sala posiada kominek, który zapewnia miłą atmosferę. Dojazd do naszego obiektu nie stanowi żadnego problemu, także w okresie zimowym. Przed naszym obiektem znajduje się monitorowany parking.

Unikalność naszego obiektu oferuje połączenie tradycyjnej podhalańskiej architektury z komfortem. Oferujemy miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach, które posiadają balkony na wyłączność. Są także wyposażone w telewizory LCD, nowoczesne łazienki, internet (WiFi).

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 37
Liczba pokoi: 10
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Zdrowie i uroda
Inne
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!