KARPACZ NOCLEGI – CHATA NA SKALE , 58-540 Karpacz, Ogrodnicza 1A

KARPACZ NOCLEGI – CHATA NA SKALE
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką

Cena uzależniona jest od sezonu.

Pokój 3-osobowy z łazienką

Cena uzależniona jest od sezonu.

Pokój 2-osobowy z łazienką

Cena uzależniona jest od sezonu.

Chata na skale to kameralny, rodzinny pensjonat, który oferuje noclegi w urokliwie położonym mieście Karpacz. Nasz obiekt mimo iż położony jest w centrum miasta, znajduje się z dala od głównej ulicy. Dzięki temu można spokojnie wypocząć, zachwycając się widokiem gór, jaki rozciąga się z okien.  Pensjonat w Karpaczu Chata na skale oferuje spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Poszukującym noclegu w górach serdecznie polecamy Chatę na skale, nie tylko ze...

Chata na skale to kameralny, rodzinny pensjonat, który oferuje noclegi w urokliwie położonym mieście Karpacz. Nasz obiekt mimo iż położony jest w centrum miasta, znajduje się z dala od głównej ulicy. Dzięki temu można spokojnie wypocząć, zachwycając się widokiem gór, jaki rozciąga się z okien.  Pensjonat w Karpaczu Chata na skale oferuje spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Poszukującym noclegu w górach serdecznie polecamy Chatę na skale, nie tylko ze względu na lokalizację, ale także na  komfort wypoczynku jaki można odnaleźć w kameralnym ośrodku, jakim niewątpliwie jest nasz pensjonat w Karpaczu.

Chata na skale oferuje pokoje w Karpaczu z łazienkami, TV, bezprzewodowym Internetem. W naszych pokojach znajdują się podwójne, wygodne łóżka, szafa, stolik z krzesłami oraz podstawowe wyposażenie kuchenne (czajnik, naczynia, sztućce). Na korytarzu mieści się dostępna dla gości lodówka.

Nasze eleganckie i przestronne pokoje w Karpaczu umożliwiają komfortowy nocleg zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi. Istnieje możliwość dostawki. Z okien naszych pokoi rozciąga się przepiękny widok na góry. Przed domem znajduje się miejsce na grilla oraz dwa parkingi na 8 samochodów.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 15
Liczba pokoi: 0
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!