Na Bartkowym Wiyrchu , 34-425 Gliczarów Górny, ul. Wierchy 35

Na Bartkowym Wiyrchu
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką

Na Bartkowym Wiyrchu to obiekt położony we wsi Gliczarów Górny, to jedna z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w Polsce. Tu odpoczniesz od natłoku codziennych obowiązków, naładujesz akumulatory na dalsze miesiące i za pewne wrócisz przy najbliższej okazji....   Dla gości przygotowaliśmy 35 miejsc noclegowych. Są to pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę oraz TV, w obiekcie również kuchnie ogólnodostępne z pełnym...

Na Bartkowym Wiyrchu to obiekt położony we wsi Gliczarów Górny, to jedna z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w Polsce. Tu odpoczniesz od natłoku codziennych obowiązków, naładujesz akumulatory na dalsze miesiące i za pewne wrócisz przy najbliższej okazji....

 

Dla gości przygotowaliśmy 35 miejsc noclegowych. Są to pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę oraz TV, w obiekcie również kuchnie ogólnodostępne z pełnym wyposażeniem m. in. lodówka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik itp.
Ponadto: świetlica z TV i kominkiem, bezprzewodowy dostęp do Internetu, ogrodzony parking, miejsce na ognisko, grill, niedaleko najdłuższy(800m) wyciąg narciarski w Gliczarowie.

Na życzenie Gości organizujemy:
- Kuligi
- Ogniska
- Pieczenie barana

Możliwość zamówienia śniadania, obiadu z deserem, kolacji lub obiadokolacji.

Ze względu na niesamowitą lokalizację i naturalne walory Gliczarów rozwija się i przekształca ze wsi rolniczej na turystyczno-wypoczynkową. Organizowane jest tu nawet kilka imprez kulturalnych i sportowych stanowiących dodatkową atrakcję dla turystów i mieszkańców, a są to: Festyn Gliczarowski 15 sierpnia, Dożynki, Rajd Narciarski o Puchar Gliczarowa, start biegu narciarskiego im. Jana Pawła II. Kto raz ujrzał Gliczarów Górny i roztaczające się stąd cudne widoki przy pięknej pogodzie, będzie tu wracał wielokrotnie.

 

Zapraszamy!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 35
Liczba pokoi: 11
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!