Pod Muszelką , 84-141 Jurata, Ratibora 24

Pod Muszelką
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 3-osobowy typ studio

Pokój 3-osobowy z łazienką

Pokój 2-osobowy z łazienką

Pokój 1-osobowy z łazienką

Pokoje gościnne „Pod Muszelką” usytuowane są przy ulicy Ratibora 24. Jest to ulica prostopadła do wspomnianego wyżej deptaka, jako czwarta posesja od niego.  Jest  stąd wystarczająco daleko,  aby nie słyszeć   gwaru panującego na deptaku i jednocześnie blisko, zaledwie kilka kroków, od obu plaż, tej od strony Zatoki Puckiej i tej od strony otwartego morza. Nasz obiekt położony jest w lesie, tonie w zieleni i kwiatach. Rosnące...

Pokoje gościnne „Pod Muszelką” usytuowane są przy ulicy Ratibora 24. Jest to ulica prostopadła do wspomnianego wyżej deptaka, jako czwarta posesja od niego.  Jest  stąd wystarczająco daleko,  aby nie słyszeć   gwaru panującego na deptaku i jednocześnie blisko, zaledwie kilka kroków, od obu plaż, tej od strony Zatoki Puckiej i tej od strony otwartego morza.

Nasz obiekt położony jest w lesie, tonie w zieleni i kwiatach. Rosnące wszędzie sosny dodają uroku, bo przecież cała Jurata leży w lesie sosnowym. Pokoje „Pod Muszelką” to zespół samodzielnych, odizolowanych od siebie 2 – 3 osobowych pokoi z łazienkami, niektóre wyposażone są w aneks kuchenny, do każdego pokoju przylega własny ogródek wyposażony w meble ogrodowe.

Warto nas odwiedzić „Pod Muszelka”, ponieważ udało nam się tak zaaranżować  pokoje i ogródki, aby każdy dysponował swoją własną przestrzenią. Przyjeżdżają do nas zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby poszukujące ciszy i spokoju. Na przestrzeni ponad 30 lat istnienia naszego obiektu odpoczywali u nas przez wiele sezonów  znani aktorzy i artyści scen warszawskich.

Oferujemy państwu pokoje gościnne z kompleksowym wyposażeniem, a zatem nie musicie być obciążeni dodatkowym bagażem, gdyż każdy pokój w swym standardowym wyposażeniu posiada bezprzewodowy czajnik i zestaw do kawy czy herbaty.

A ponadto chwilę relaksu zażyjecie spędzając odrobinę wolnego czasu przy stolikach usytuowanych na powietrzu, oddając się swobodnym konwersacjom, jak również obserwacją otaczającej natury.

W naszej ofercie posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 – osobowe wraz z łazienkami

Na miejscu mieści się funkcjonalna kuchnia dla smakoszy w podróży, w której można przyrządzić swe ulubione potrawy.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 23
Liczba pokoi: 10
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!