Pokoje Gościnne "U Skupnia" , 34-425 Gliczarów Górny, ul. Wierchy 34

Pokoje Gościnne "U Skupnia"
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy

Oferujemy pokoje z widokiem na góry: 2-, 3-, 4-osobowe o różnym standardzie. Całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji: plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki. Do wyciągu około 250 m. Parking ogrodzony na terenie posesji. Zapraszamy przez cały rok. Nasz obiekt położony jest w centrum Gliczarowa Górnego, jednej z najwyżej i najpiękniej położonych wsi w Polsce. Z każdej strony dookoła roztacza się wspaniały widok na Tatry, Babią Górę,...

Oferujemy pokoje z widokiem na góry: 2-, 3-, 4-osobowe o różnym standardzie.
Całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji: plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki. Do wyciągu około 250 m. Parking ogrodzony na terenie posesji.
Zapraszamy przez cały rok.

Nasz obiekt położony jest w centrum Gliczarowa Górnego, jednej z najwyżej i najpiękniej położonych wsi w Polsce. Z każdej strony dookoła roztacza się wspaniały widok na Tatry, Babią Górę, Gorce, a przy dobrej widoczności podziwiać można stąd Beskid Wyspowy, a nawet Pieniny.

Latem panują tu idealne warunki do uprawiania turystyki pieszo-rowerowej, a zimą miejscowość staje się istnym rajem dla amatorów białego szaleństwa. O każdej porze roku, każdy znajdzie tu coś wyjątkowego dla Siebie.

Wszystko to, w połączeniu z domową atmosferą, jaką zapewniamy naszym Gościom sprawi, żę każdy zechce tu powrócić

Zapraszamy!!!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 15
Liczba pokoi: 5
Obiekt całoroczny
Sport
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!