Pokoje Gościnne u Wójciaków , 34-500 Zakopane, Janosówka 14 a

Pokoje Gościnne u Wójciaków
Ocena na podstawie 2 opinii
5,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • dłużej niż rok


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką
Pokój 4-osobowy z łazienką

Pokój Staro kuchnia / łózko małżeńskie + 2 łózka pojedyńcze

Pokój 3-osobowy z łazienką
Pokój 3-osobowy z łazienką

Pokój Ciemno izba - 3 os. / łózko małżeńskie + łózko pojedyńcze

Pokój 4-osobowy
Pokój 4-osobowy

Pokój Tatry - 4 os. / łazienka na korytarzu

Pokój 3-osobowy
Pokój 3-osobowy

Z jelonkami / Marusia / Witkacy / Na szkle malowane - łazienki na korytarzach

Pokój 2-osobowy
Pokój 2-osobowy

Pokój Tybet - łazienki na korytarzach

Prawdziwie domowa, góralska atmosfera, dobre warunki noclegowe, rozsądne ceny, pokoje z widokiem na Tatry i artystyczne pomysły naszej córki Hanki. Propozycja dla wyjątkowych Gości. Pytomy ku nom! Oddajemy do Państwa dyspozycji: 8 pokoi (25 miejsc noclegowych); parking; duży ogód z huśtawką, miejscem na ognisko i posiady; bezpłatne wi - fi; kuchnię i jadalnię; telewizory we wszystkich pokojach. Wystrój i wyposażenie pokoi zostawiliśmy naszej córce, która jest...

Prawdziwie domowa, góralska atmosfera, dobre warunki noclegowe, rozsądne ceny, pokoje z widokiem na Tatry i artystyczne pomysły naszej córki Hanki. Propozycja dla wyjątkowych Gości. Pytomy ku nom!

Oddajemy do Państwa dyspozycji: 8 pokoi (25 miejsc noclegowych); parking; duży ogód z huśtawką, miejscem na ognisko i posiady; bezpłatne wi - fi; kuchnię i jadalnię; telewizory we wszystkich pokojach.

Wystrój i wyposażenie pokoi zostawiliśmy naszej córce, która jest artystką. Nadała ona każdemu z pokoi nazwę, mówiącą nieco o wystroju, bądź też wykorzystała nazwy, które od lat funkcjonowały w naszym domu. I tak każdy pokój jest inny. (Opisy znajdują się ciut niżej). Znajdziecie u nas obrazki malowane na szkle przez naszą Hanię oraz książki o Zakopanem, góralach, Tatrach do dyspozycji Gości (kliknij) Biblioteka nieustatnie się powiększa, a dom otwarty jest na artystów, wrażliwców i ludzi szukających czegoś innego niż taniej komercji. Dbamy przy tym o to, by czuli Państwo, że jesteście na Podhalu. Mamy dla Was zawsze dobrygo oscypka i dobre góralskie słowo.

W pobliżu: trzy dobrze wyposażone sklepy, restauracja, kościół, dwa zakłady fryzjerskie, sklepik z pamiątkami oraz przystanek, z którego w kilka minut dojedziecie Państwo do Kuźnic, centrum i na dworzec. Dom położony jest nad Potokiem Olczyskim.

Oferujemy:
- dwa pokoje z łazienkami (dla 3os. i 4 os.) w cenie od 40 zł/os.
- oraz pokoiki 2, 3, 4 - osobowe (łącznie 18 miejsc) w cenie od 30 zł./os. (z dwiema wspólnymi łazienkami)

W szczególnie obleganych terminach jak Sylwester czy weekend majowy oraz w przypadku krótkich pobytów - cena wzrasta.

W przypadku dłuższych pobytów / większej liczby rezerwowanych pokoi - negocjujemy ceny. Dzieci różnież mogą liczyć na zniżki. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Pytomy ku nom!

Wójciakowie

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 25
Liczba pokoi: 8
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!