POKOJE GOŚCINNE WITTENBERG, DOMKI MORSKA KRAINA , 84-113 Białogóra, Lubiatowska 2A

POKOJE GOŚCINNE WITTENBERG, DOMKI MORSKA KRAINA
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Domek 4-osobowy

Cena waha się w zależności od wybranego domku i terminu pobytu.

Pokój 3-osobowy z łazienką

Cena zależna jest od sezonu.

Pokój 2-osobowy z łazienką

Cena zależna jest od sezonu.

Oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe każdy z własną łazienką i z dostępem do wspólnej kuchni. PAKIETY PROMOCYJNE ANIMACJE DLA DZIECI Rodzinne wczasy nad morzem. Zapraszamy również do naszych komfortowych domów Morska Kraina.   Pokoje gościnne Białogóra – Pokój – 2-osobowy Na wyposażeniu pokoju znajdują się dwa łózka jednoosobowe (możliwość ich łączenia), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, radio a w korytarzu...

Oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe każdy z własną łazienką i z dostępem do wspólnej kuchni. PAKIETY PROMOCYJNE ANIMACJE DLA DZIECI Rodzinne wczasy nad morzem. Zapraszamy również do naszych komfortowych domów Morska Kraina.

 

Pokoje gościnne Białogóra – Pokój – 2-osobowy
Na wyposażeniu pokoju znajdują się dwa łózka jednoosobowe (możliwość ich łączenia), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, radio a w korytarzu szafa na garderobę i Wasze bagaże (z pawlaczem). Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Każdy z Państwa ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajduje sie duża lodówka (każdy z pokoi ma w niej przydzieloną półkę), czajnik bezprzewodowy, garnki, patelnie. Dla każdego pokoju zapewniliśmy w kuchni indywidualną (zamykaną) szafkę z podstawową zastawą kuchenną, zawierającą szklanki, kubki, talerzyki i sztućce. Na każdej kondygnacji znajduje się jedna taka kuchnia. We wszystkich pokojach dostęp do internetu WiFi. Powierzchnia pokoju pozwala na rozstawienia łóżeczka turystycznego.

Pokoje gościnne Białogóra -Pokój 3-osobowy
Na wyposażeniu pokoju znajdują się trzy łóżka jednoosobowe (możliwość łączenia łóżek), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, radio a w korytarzu szafa na garderobę i Wasze bagaże (z pawlaczem). Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Każdy z Państwa ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajduje sie duża lodówka (każdy z pokoi ma w niej przydzieloną półkę), czajnik bezprzewodowy, garnki, patelnie. Dla każdego pokoju zapewniliśmy w kuchni indywidualną (zamykaną) szafkę z podstawową zastawą kuchenną, zawierającą szklanki, kubki, talerzyki i sztućce. Na każdej kondygnacji znajduje się jedna taka kuchnia. We wszystkich pokojach dostęp do internetu WiFi.

Pokoje Wittenberg to dwukondygnacyjny budynek. Oferujemy Państwu pokoje dwu- i trzyosobowe, wszystkie z łazienkami (natrysk + WC). Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w całości do dyspozycji Gości. Każdy z pokoi ma swoją indywidualną szafkę z podstawową zastawą kuchenną (szklanki, kieliszki, talerzyki, sztućce itp.).

W Wittenberg znajduje się sala, w której można spędzać wieczory przy dobrej książce, partyjce bilarda, piłkarzykach czy telewizji.

Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy i wyposażyliśmy mini plac zabaw na świeżym powietrzu, znajdujący się tylko kilkanaście metrów od budynku pokoi, na ogrodzonym terenie. Goście  mogą korzystać z dużego palcu zabaw na terenie Morskiej Kraina (50 metrów) W sezonie wysokim są organizowane animacje dla dzieci.

Nie znalazłeś wolnych miejsc? Zapraszamy do morskiej krainy !

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 0
Liczba pokoi: 0
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!