Pokoje gościnne Zdzisława i Kazimierz Remiasz, Białka , 34-405 Białka Tatrzańska, ul. Grapa 26A

Pokoje gościnne Zdzisława i Kazimierz Remiasz, Białka
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką

Obiekt położony w Białce Tatrzańskiej, prawdziwego raju dla amatorów białego szaleństwa,  znanego z niezliczonej ilości wyciągów narciarskich o różnych stopniach trudności oraz "Termy Bania". Nieopodal restauracje, pizzerie, skley spożywcze i inne punkty usługowo-handlowe. Idealny punkt wypadowy nad Przełom Białki (Nowa Biała), do Niedzicy, nad Jezioro Czorsztyńske oraz na Słowację. W pobliżu kilku kilometrów znajdują się wygodne ścieżki rowerowe,...

Obiekt położony w Białce Tatrzańskiej, prawdziwego raju dla amatorów białego szaleństwa,  znanego z niezliczonej ilości wyciągów narciarskich o różnych stopniach trudności oraz "Termy Bania". Nieopodal restauracje, pizzerie, skley spożywcze i inne punkty usługowo-handlowe. Idealny punkt wypadowy nad Przełom Białki (Nowa Biała), do Niedzicy, nad Jezioro Czorsztyńske oraz na Słowację. W pobliżu kilku kilometrów znajdują się wygodne ścieżki rowerowe, idealne na wycieczki dla rodzin z dziećmi.

Posiadamy 6 pokoi  3 i 4-osobowych oraz 1 apartament z łazienką i kuchnią (wszystkie pokoje z widokiem na Tatry Bielskie i Wysokie), jadalnię,  atakże aneksami kucheneniem.
Dla Państwa wygody internet Wi-Fi, parking przed obiektem, a w ogrodzie miejsce na ognisko oraz huśtawka. Dodatkowo, dla naszych Gości istnieje możliwość wyżywienia.

Niedaleko naszego domu (200 metrów) przepływa czysta, typowo górska rzeka Białka, na której odbywają się zawody kajakowe i spływy pontonami. W okresie zimowym organizujemy dla naszych Gości kuligi oraz bezpłatny transport do wyciągów w Białce Tatrzańkiej.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 13
Liczba pokoi: 5
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!