"Pokoje u Bobików" , 34-521 Ząb, ul. Szlak Papieski 59

"Pokoje u Bobików"
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy

Ząb jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce (1018 m n.p.m.). Stąd rozpościera się piękna panorama Tatr polskich i słowackich. Ze względu na bliskość Zakopanego i najpopularniejszych tatrzańskich szlaków nasza miejscowość jest coraz częściej wybierana przez turystów na miejsce wypoczynku o każdej porze roku. Ząb jest idealnym miejscem dla ludzi preferujących wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego gwaru. Atrakcyjność naszej wsi podnosi dodatkowo...

Ząb jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce (1018 m n.p.m.). Stąd rozpościera się piękna panorama Tatr polskich i słowackich. Ze względu na bliskość Zakopanego i najpopularniejszych tatrzańskich szlaków nasza miejscowość jest coraz częściej wybierana przez turystów na miejsce wypoczynku o każdej porze roku.
Ząb jest idealnym miejscem dla ludzi preferujących wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego gwaru. Atrakcyjność naszej wsi podnosi dodatkowo bogata kultura, która jest wciąż pieczołowicie pielęgnowana przez mieszkańców Zębu. Przejawia się ona w regionalnych strojach, ubieranych na specjalne okazje, muzyce, gwarze, tańcu, zwyczajach, rzemiośle, jak i przepysznej góralskiej kuchni.
W Zębie znajduje się stylowy drewniany kościół parafialny z początku XX w., a także pięknie usytuowany cmentarz, z którego można podziwiać rozległą panoramę Tatr.
Zaplecze usługowo - handlowe naszej wsi obejmuje 5 sklepów spożywczych, 3 restauracje regionalne, 3 wyciągi narciarskie, punkt pocztowy, ośrodek zdrowia i aptekę.
Goście nieposiadający własnego samochodu mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej komunikacji - do Zakopanego kursuje kilka linii regularnych busów.

Nasz dom wypoczynkowy położony jest w południowej części wsi, w kierunku Furmanowej i Gubałówki. Do dyspozycji gości posiadamy pokoje w dwóch standardach - pokoje 2 i 3 - osobowe z łazienkami i TV, a także pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzach (w niektórych łóżka piętrowe).

Do dyspozycji gości na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Dla naszych gości oferujemy możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasy, bądź grilla.

Od 3 lat prowadzimy przydomową pasiekę liczącą obecnie 6 rodzin pszczelich, która jest sukcesywnie rozwijana. Dzięki współpracy ze znacznie większym gospodarstwem pasiecznym znajdującym się w sąsiedniej wsi, posiadamy w sprzedaży miód i produkty pszczele najwyższej jakości. Gości zainteresowanych tematem pszczelarstwa zachęcamy do odwiedzenia naszej pasieki by móc choć przez chwilę poobcować z niesamowicie zorganizowanymi, pracowitymi i zagadkowymi stworzeniami jakimi są pszczoły :)
 

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 30
Liczba pokoi: 8
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!