"U Jaśka i Haliny" , 34-424 Bańska Wyżna, ul. Szlak Papieski 7

"U Jaśka i Haliny"
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 3-osobowy z łazienką

Zapraszamy do naszego domu zlokalizowanego w Bańskiej Wyżnej. Nasz zakątek zachwyca przyjeżdżających. Panuje tu cisza, spokój, czyli wszystko to, co potrzebne jest do udanego  wypoczynku. Otaczające krajobrazy i przepiękna przyroda uatrakcyjniają to miejsce. W naszym domu czeka na Państwa miła i gościnna atmosfera, jak również wygodne i czyste pokoje. Nocleg u nas to komfort za rozsądną cenę. Dbamy o Państwa potrzeby z należytą starannością. Pragniemy, aby...

Zapraszamy do naszego domu zlokalizowanego w Bańskiej Wyżnej. Nasz zakątek zachwyca przyjeżdżających. Panuje tu cisza, spokój, czyli wszystko to, co potrzebne jest do udanego  wypoczynku. Otaczające krajobrazy i przepiękna przyroda uatrakcyjniają to miejsce.

W naszym domu czeka na Państwa miła i gościnna atmosfera, jak również wygodne i czyste pokoje. Nocleg u nas to komfort za rozsądną cenę. Dbamy o Państwa potrzeby z należytą starannością. Pragniemy, aby nasz dom kojarzony był z miejscem przyjaznym, wygodnym i rodzinnym.

Bardzo cieszy nas, gdy liczba naszych stałych bywalców rośnie z roku na rok. Przyjmowaniem turystów zajmujemy się od wielu lat i jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, grup zorganizowanych i rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zima jest idealnym czasem na szaleństwo na stokach narciarskich, a w sąsiedztwie Bańskiej Wyżnej jest w czym wybierać.  Stoki w Małym Cichem czy Zakopanem posiadają profesjonalnie przygotowane trasy. Są ulubionym  miejscem wielu narciarzy. Znajdziecie tutaj wyciągi krzesełkowe i orczykowe, a praktycznie przy każdym znich znajduje się wypożyczalnia sprzętu czy też szkółka narciarska.

Idealnym miejscem do spędzenia  mroźnego, zimowego wieczoru jest kulig w stylu góralskim i palenie ogniska.

Termy Podhalańskie znajdujace się w Szaflarach oferują Państwu kąpiele w gorących wodach termalnych zarówno w zimą, jak również w lecie.

W bliskim sąsiedztwie naszego domu znajduje się wiele góralskich karczm, które sprzyjają obcowaniu z góralską kulturą (w wielu karczmach odbywaja się wieczorki z góralską muzyką).

Latem nasza okolica zachęca i kusi przyjezdnych, licznymi trasami spacerowymi, rowerowymi, a także czystym i górskim klimatem.

Odległości:

- Białka Tatrzańska 15 km,

- Zakopane 15 km,

- Termy Szaflary do 3 km,

- Rabkoland 30 km,

- Czorsztyn - Niedzica ok. 30 km

- Spływ Dunajcem

 

Zapraszamy!!!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 12
Liczba pokoi: 4
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!