U Kasi i Janusza , 34-531 Małe Ciche, Małe Ciche 45

U Kasi i Janusza
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Typ apartamentu
Cena za noc
Apartament 2-pokojowy 6-osobowy

Zapraszamy do naszego domu położonego w cichej i spokojnej okolicy! W Małem Cichym lato jest ciepłe a zimy chłodne z dużymi opadami śniegu. Miła atmosfera domowa oraz bogactwo kulturowe regionu gwarantują regeneracje fizyczną i psychiczną. LATEM- doskonałe miejsce dla spacerowiczów, rowerzystów i turystów lubiących wyjście w góry, gdyż nasz dom mieści się w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Doskonała baza wypadowa w Tatry i Pieniny. ZIMA w Małem...

Zapraszamy do naszego domu położonego w cichej i spokojnej okolicy! W Małem Cichym lato jest ciepłe a zimy chłodne z dużymi opadami śniegu. Miła atmosfera domowa oraz bogactwo kulturowe regionu gwarantują regeneracje fizyczną i psychiczną.

LATEM- doskonałe miejsce dla spacerowiczów, rowerzystów i turystów lubiących wyjście w góry, gdyż nasz dom mieści się w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Doskonała baza wypadowa w Tatry i Pieniny.

ZIMA w Małem Cichym  to szczególnie narty i białe szaleństwo. Nasz dom znajduje się zaledwie 250 m od dolnej stacji wyciągów. Dla zmotoryzowanych turystów zapewniamy bezpłatny parking.


Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się zabytki kultury ludowej i pasterskiej znajdujące się na naszym terenie. Na każdym kroku będą Państwo otoczeni historią ludu góralskiego.

Nasz obiekt dysponuje 46 miejscami noclegowymi, które dostępne są w 12 pokojach 2, 3, 4 oraz 5 osobowych. Dodatkowo posiadamy dwupokojowy apartament dla 6 osób. Dla naszych Gości dostępne jest Wi-Fi oraz możłiwość wyżywienia.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 46
Liczba pokoi: 12
Obiekt całoroczny
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!