Willa Kamila , 34-500 Zakopane, Stachonie 47

Willa Kamila
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • dłużej niż rok


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 2-osobowy z łazienką

Pokój 3-osobowy z łazienką

Pokój 4-osobowy z łazienką

Pokój 5-osobowy z łazienką

Willa Kamila Willa Kamila położona jest w miejscowości Olcza – największej dzielnicy Zakopanego, która rozciąga się po jego wschodniej części. Z zakopiańskiej Olczy do centrum Zakopanego prowadzą dwie drogi, dzięki czemu nasi goście mają szybki dostęp do Zakopianki oraz do drogi prowadzącej do Morskiego Oka, Kuźnic, Murzasichla i centrum. Willa Kamila to miejsce, w którym przyjmujemy gości oferując 21 pokoi, które łącznie dają 65 miejsc...

Willa Kamila

Willa Kamila położona jest w miejscowości Olcza – największej dzielnicy Zakopanego, która rozciąga się po jego wschodniej części.

Z zakopiańskiej Olczy do centrum Zakopanego prowadzą dwie drogi, dzięki czemu nasi goście mają szybki dostęp do Zakopianki oraz do drogi prowadzącej do Morskiego Oka, Kuźnic, Murzasichla i centrum.

Willa Kamila to miejsce, w którym przyjmujemy gości oferując 21 pokoi, które łącznie dają 65 miejsc noclegowych w większości z własnymi łazienkami oraz tv, dlatego chętnie przyjmujemy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane czy też białe i zielone szkoły. Wynajmujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe.

W pokojach znajdziecie również czajnik, szklanki, ręczniki oraz dostęp do Internetu.
Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka kategorii dzięki czemu w łatwy i szybki sposób znajdziecie to, co najbardziej Was interesuje.

Willa Kamila stanowi doskonałe miejsce do noclegu o każdej porze roku. Nasze pokoje zostały wykończone w delikatnych, neutralnych barwach a niektóre z nich mają dostęp do balkonu.

Naszym gościom oferujemy również całodzienne wyżywienie składające się z pysznych domowych posiłków. Na terenie posesji znajduje się parking dla gości oraz zielony ogród sprzyjający rekreacji.

Willa Kamila zaprasza przez cały rok!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 65
Liczba pokoi: 21
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!