Willa u Michała , 34-441 Niedzica, Zamkowa 13

Willa u Michała
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 4-osobowy z łazienką

Serdecznie zapraszamy w pełne uroku Pieniny Jeśli lubisz turystykę górską, wschody i zachody słońca nad wodą i górami, pływanie i plażowanie, obcowanie z przyrodą od rana do wieczora, grillowanie w gwieździste, pogodne wieczory i biesiadowanie przy ognisku, a obok tego wszystkiego bliskość starych, uroczych zamków Przyjedź do nas! Możesz liczyć na miłe, serdeczne przyjęcie, piękne widoki, bliskość szlaków turystycznych, w tym na Trzy Korony,...

Serdecznie zapraszamy w pełne uroku Pieniny

Jeśli lubisz turystykę górską, wschody i zachody słońca nad wodą i górami, pływanie i plażowanie, obcowanie z przyrodą od rana do wieczora, grillowanie w gwieździste, pogodne wieczory i biesiadowanie przy ognisku, a obok tego wszystkiego bliskość starych, uroczych zamków

Przyjedź do nas!

Możesz liczyć na miłe, serdeczne przyjęcie, piękne widoki, bliskość szlaków turystycznych, w tym na Trzy Korony, niezapomniane wrażenia pełne ruchu lub lenistwa.

Goście Willi mają możliwość skorzystania z funkcjonalnego aneksu kuchennego wyposażonego w kuchenkę gazową, lodówki oraz niezbędne naczynia umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków. Jednocześnie w pobliżu znajduje się wiele obiektów gastronomicznych oferujących szeroką gamę posiłków, w tym kuchni regionalnej.

Czyste powietrze, piękna okolica, bogactwo przyrody, mnogość architektury zabytkowej oraz nasza gościnność zapewnią Państwu wspaniały pobyt oraz niezapomniane chwile, których nie przekreślą nawet najbardziej pochmurne dni.

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje
z funkcjonalnymi łazienkami w nowym obiekcie.

Wszystkie nasze pokoje przygotowane są dla 4 osób. Każdy z nich wyposażony jest w osobną łazienkę.

Dla Państwa komfortu wszystkie pokoje urządzone zostały w ciepłych kolorach. Zadbaliśmy również o dodatki, dzięki którym pokoje są bardziej przytulne, a Państwo możecie poczuć się jak w domu.

Uważamy, że prawdziwy wypoczynek, to przede wszystkim obcowanie z naturą. Zadbaliśmy więc o to, aby każdy z naszych gości mógł cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Większość pokoi została wyposażona w tarasy lub balkony z wygodnymi miejscami do siedzenia. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się zadaszone miejsce biesiadne oraz zadaszone miejsce na ognisko.

A wszystko to otoczone uspokajającą zielenią drzew, szumem wiatru i ćwierkaniem ptaków.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 0
Liczba pokoi: 0
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Kuchnia
Toaleta
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!