Pomoc

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

 

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Jesli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadanienie zapraszamy do formularza kontaktowego "Kontakt"

 

W jaki sposób mogę dodać ofertę noclegową?

W celu dodania oferty noclegowej należy założyć konto "właściciel obiektu" oraz uzupełnić formularz. Po wykonaniu tej czynności oraz potwierdzenie konta poprzez aktywację linku otrzymanego na pocztę e-mail, Użytkownik zostanie przeniesiony do Panelu w którym może dodać ofertę noclegową.

W jaki sposób mogę przypomnieć hasło do konta?

Aby przypomnieć hasło należy wejść w opcję logowania poniżej znajduje się opcja "nie pamiętam hasła" po wejściu w tą opcję należy poadać e-mail na który zostało utworzone konto
w serwsie. Na podany e-mail zostanie przesłane hasło tymczasowe które pozwoli zalogować się w serwisie oraz zmienić hasło na własne.

Gdzie mogę sprawdzić kiedy moja ofert wygasa?

Wszystkie informacje dostępne są w panelu informacyjnym na koncie Użytkownika oraz po wejściu w zakładę "Abonament za publikację" i wybranie obiektu noclegowego który chcemy sprawdzić.

Gdzie mogę zweryfikować swój obiekt?

Cały proces przebiegu weryfikacji obiektu został szczegółowo opsiany w panelu Użytkownika, kategoria usługi dodatkowe zakładka "Informacje sprawdzony obiekt".

Dodałem obiekt do serwisu, ale nie jest widoczny. Dlaczego?

Obiekt staje się widoczny dopiero wtedy gdy Użytkownik aktywuje darmowy abonament lub wykupi jednen z płatnych abonamnetów na określony czas.

W jaki sposób obiekt zostaje zweryfikowany?

Pierwsza weryfikacja obiektu następuje do 48h. Pracownik naNOC.pl kontkatuje się telefonicznie z Właścicielem obiektu noclegowego w celu weryfikacji telefonu oraz danych osobowych. Drugim etapem jest przesłanie drogą mailową lub tradycyjną na adres firmy dokumentów potwierdzających autentyczność prowadzonej działalności turystyczno/noclegowej. Weryfikacja obiektu jest bardzo wysoko ceniona przez turystów odwiedzających naNOC.pl. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny: 732 777 912 lub mailowy kontakt@nanoc.pl.

Jak zamówić sesję zdjęciową obiektu noclegowego.

W celu skorzystania z usługi sesji fotograficznej należy postępować zgodnie z instrukcją opisaną w panelu użytkownika "sesja zdjęciowa".

Czym jest i do czego służy usługa wolne pokoje?

Usługa skierowana jest do właścicieli obiektów noclegowych, za pomocą tej usługi mogą ogłaszać się, kiedy mają wolne terminy noclegowe w celu zapewnienia obłożenia obiektu.
Usługa ta jest bezpłatna.

Co to jest usługa Szukam Noclegu?

Usługa szukam noclegu skierowana jest do Turystów którzy poszukują noclegu pisząc ogłoszenie w którym zawarte są informacje cenowe, terminowe oraz inne preferencje. Usługa ta jest bezpłatna.

Jak zarezerwować nocleg z oferty?

Aby zarezerwować nocleg, należy wysłać zapytanie, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie obiektu. Możliwa jest także telefoniczna rezerwacja.

Jak mogę ocenić obiekt?

Aby ocenić obiekt, należy wejść na stronę interesującego nas obiektu i kliknąć w zakładkę opinie, a następnie w napis „Dodaj opinię”.

Wysłałem zapytanie i nie dostałem odpowiedzi, dlaczego?

Po wysłaniu zapytania właściciel obiektu otrzymuje od nas powiadomienie o tym. Być może potrzebny będzie ponowny kontakt z właścicielem – telefoniczny bądź poprzez formularz zgłoszeniowy.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!